KONST / Litografier / Färglitografi 12948070
nr 1294 8070
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 234/260, daterad 1972. Motivet: 53x87 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:18:54
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe